Zeytinburnu Teknik Servis

Zeytinburnu Teknik Servis

ZEYTİNBURNU TEKNİK SERVİS


ARS. Teknik Servis olarak onarıma ya da bakıma ihtiyacı olan ev eşyalarınızı evinizden alıyor ve 24 saat içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Beyaz eşya, klima, kombi ve televizyon teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Kaliteli hizmet sunmak adına uzman, güvenilir ve işlerinde tecrübeli ekibimiz ile eşyalarınızın onarımı sırasında hasar ve sebebi hakkında sizden gerekli bilgiyi alıyor ve onarım sırasında sizi bilgilendirip sürece dahil olmanızı sağlıyoruz.

ARS Teknik Servis olarak ev eşyalarınızın onarımı sırasında yedek parça ihtiyacı durumunda gerekli yedek parçayı karşılıyoruz. Kullandığımız yedek parçalar %100 orijinal olup bir yıl garantilidir. Müşteri memnuniyetini önemsiyor soru ve sorunlarınıza yardımcı olabilmek için 7/24 ulaşılabilirlik sağlıyoruz. İstanbul’un her iki yakasında da hizmet veriyor hizmetlerimizden Zeytinburnu semtinin de faydalanmasını sağlıyoruz. Zeytinburnu klima servisi, Zeytinburnu kombi servisi, Zeytinburnu televizyon servisi ve Zeytinburnu beyaz eşya teknik servisi hizmetleri sunuyoruz.

ARS Teknik Servis olarak Zeytinburnu semtinin Beştelsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yeşiltepe Mahallesinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

ARS Teknik Servis olarak;

Beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

Kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

Klima servisinde Mıtsubıshı Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, Aırfel Klima, Beko klima, Sıemens Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, Electra Klima, Sharp Klima, Rubenıs Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarının teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

Zeytinburnu semti olarak kaliteli ve güvenilir hizmet almak için 7/24 ulaşılabilir olan 0 850 888 2029 ya da 0532 760 20 29 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.


Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29