ARS Teknik Servis

ARS Teknik Servis

Beyaz eşya klima kombi sağutma ve iklimlendirme hizmetleri 0850 888 20 29 & 0532 760 20 29 hizmet numaralarımız

ARS Teknik Servis

ARS Teknik Servis

ARS Teknik Servis beyaz eşya Klima Kombi Televizyon Servisi sağutma ve iklimlendirme uzmanı

Kombi Radyatör temizliği

Kombi Radyatör temizliği

ARS Teknik servis olarak kombi ve radyatör bakımlarınızı profesyonel ekipmanlar ve yetki belgesi olan teknik servis elemanlarıyla eksiksiz ve sorunsuz bakım ve onarım larını üstleniyoruz. Kombi ve radyatör lerinizin bakımlarınızı her yıl yaptırmanız durumunda daha verimli sıcak elde edeceksiniz dir.

Klima alırken dikkat edilmesi gerekenler

Klima alırken dikkat edilmesi gerekenler

ARS Klima Servisi olarak Klima almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır, klima taktırmak istediğiniz ev, büro, iş yeri vs. seçmiş olduğunuz markanın servisiyle görüşüp takılacak yere keşif dir. Servis Personeli takılacak yere gelerek keşif yaparak size en uygun seçimi yapmanıza yardımcı olacaklardır. Servislerimiz klimanın montajı yapılacak yerin M² , elektirik durumu göz önunde bulunarak klima seçiminde siz değerli tüketicilerimize yardımcı olacaklar dır.

Kombi alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kombi alırken dikkat edilmesi gerekenler

ARS Teknik Servis olarak Kombi alırken dikkat etmeniz gereken hususlar, yeni bir yerleşim yeriyse kombi seçimi yapmadan önce gaz hattınızın projesinin çizilmesi, gaz hattı çekildikten sonra servisimize danışarak keşif yapılarak takılması gereken yerin M² göz önünde bulunarak takılacak cihazın Kcal/h dır. Sizin İhtiyacınız olan kombiyi seçerek siz tüketicilerimizin rahat etmesini hedefliyoruz.

Bulaşık Makinası  alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bulaşık Makinası alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bulaşık makinası seçimleriniz de dikkat etmeniz gereken hususlar aile bireylerinin adetidir. Geniş bir aileye sahipseniz seçmiş olduğunuz cihazın da iç hacmi büyük olmalıdır. Seçmiş olduğunuz cihaz da sorun yaşamamak için bulaşık makinasını kullanmadan önce yapılası gereken bakımlar ve kullanılması gereken makina tuzu,makina tableti ve bulaşık makinası parlatıcısıdır önemlidir. Cihazınızı kullanmadan önce makinanın giderini tıkayacak tortu ve kirli bulaşıklarınızın durulanması, alt sepet ve üst sepet pervanelerinin temiz olması husuna dikkat etmelisiniz.

Çamaşırmakinası alırken dikkat edilmesi gerekenler

Çamaşırmakinası alırken dikkat edilmesi gerekenler

ARS Teknik Servis olarak çamaşır makinası seçiminiz hakkında size önce tecrübelerimizden bahsederek alacağınız cihazda bir nebze de olsa yardımcı olmak isteriz. Cihaz almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar başlıca şunlardır, 16 ve üzeri amper sigorta, kurulacak yerin nemli olmaması, cihazın çocuk klidi, evinizin topraklama hattı, arıza sonrası yetkisiz müdahale, çok önem arzeder

Buzdolabı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Buzdolabı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Buzdolabı evinizin en önemli ihtiyaçlarından birdir. Buzdolabı Seçerken görsellik önemli olsada dikkat edilmesi gereken başka hususlar da vardır. Servis ağı, kullanım amacınız, kullanım şartlarınız, evinizin veya kullanacağınız yerin topraklama hattı, cihazın takılacağı elektirik hattınıza sigorta takılmalıdır.

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29