Sultangazi Teknik Servis

Sultangazi Teknik Servis

Sultangazi Teknik Servis


ARS Teknik Servis olarak bozulan, onarıma ve bakıma ihtiyacı olan televizyon, klima, kombi ve beyaz eşyalarınızı tamir ediyor gerek evinizde gerekse iş yerlerimizde onarıp ömürlerini uzatıyoruz. Kendini sürekli yenileyen uzman ekibimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor, bozulan veya bakıma ihtiyacı olan ev eşyalarınızın yedek parçalarını karşılıyoruz.

 ARS Teknik Servis olarak hizmet kalitesini ön planda tutuyor, onarım sırasına müşterilere hasar, hasar sebebi ve onarım ile ilgili gerekli tüm bilgileri verip müşterinin süreçten haberdar olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda tamir sırasında %100 orijinal ve bir yıl garantili yedek parçalar kullanıyoruz.

Onarıma ihtiyacı olan ev eşyalarınızı 24 saat içinde onarıp sizlere teslim ediyoruz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerden Sultangazi semtinin de faydalanmasını sağlıyoruz. Sultangazi beyaz eşya servisi, Sultangazi klima servisi, Sultangazi televizyon servisi ve Sultangazi kombi servisleri sağlıyoruz. 

Sultangazi semtinin 50.Yıl Mahallesi, 75.Yıl Mahallesi, Cebeci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eski Habipler Mahallesi, Gazi Mahallesi, Habipler Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Malkoçoğlu Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Zübeyde Hanım Mahallesine hizmet veriyoruz.

ARS Teknik Servis olarak;

Beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarında servis sunuyoruz.

Kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarında servis sunuyoruz.

Klima servisinde Mıtsubıshı Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, Aırfel Klima, Beko Klima, Sıemens Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, Electra Klima, Sharp Klima, Rubenıs Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarında servis sunuyoruz.

ARS Teknik Servis olarak müşterilerimizin her an her yerde soru ve sorunlarına yardımcı olabilmek adına 7/24 ulaşılabilirlik sağlıyoruz. En iyi hizmeti almak adına bizlere 0 850 888 2029 ya da 0532 760 20 29 numaralarından ulaşabilir ve 7/24 uzman ekibimizden faydalanabilirsiniz.


Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29