Şişli Teknik Servis

Şişli Teknik Servis

ŞİŞLİ TEKNİK SERVİS


Hayatlarımızın büyük kısmını kaplayan ev eşyaları evlerimizin en önemli parçaları haline gelmişlerdir. Artık saatlerce bulaşık yıkamak ya da zamanımızı çamaşırlara harcamak yerine birkaç düğme tüm işleri yerimize yapıyor. Isıtıcılar veya soğutucular konforumuzu arttırıyorlar. Ekonomik açıdan tasarruf sağladığı gibi zamanımıza ve sağlığımıza da katkılarda bulunurlar. Peki hayatımızı kolaylaştıran bu ev eşyalarını nasıl korumalıyız? Her türlü bakımlarını yapmalı ve doğru şekilde kullanmalıyız. Temizliklerini yapmalı ve  onarıma ihtiyaç duydukları zaman güvenilir ellere vermeliyiz. Biz Şişli ARS Teknik Servis olarak hassasiyetinizi anlıyor ve bozulan ya da bakıma ihtiyacı olan ev eşyalarınızı onarmakla kalmıyor ömürlerini de uzatıyoruz.

 İşlerinde uzman ve yeniliklere açık olan tecrübeli ekibimizle ev eşyalarınızı evinizden alıyor, 24 saat içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

 Şişli ARS Teknik Servis olarak klima, kombi, beyaz eşya, soğuk oda ve televizyon servis hizmetleri sağlıyoruz. Bozulan ve yedek parça ihtiyacı olan ev eşyalarınızın yedek parçasını karşılıyoruz. Kaliteden ödün vermiyor %100 orijinal ve bir yıl garantili yedek parçalar kullanıyoruz. ARS Teknik Servis olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor 7/24 ulaşılabilirlik sağlıyor, bakım veya onarım sırasında eşyanız ile ilgili gerekli bilgileri alıp onarım süresince sizleri bilgilendiriyoruz. ARS. Teknik Servis olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerden Şişli semtinin de faydalanmasını sağlıyoruz. Şişli kombi servisi, Şişli beyaz eşya servisi, Şişli televizyon servisi, Şişli soğuk oda servisi  ve Şişli klima servisi hizmetlerini sağlıyoruz. 


ARS Teknik Servis olarak Şişli semtinin 19.Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Fulya Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Halide Edip Adıvar Mahallesi, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, Harbiye Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzzet Paşa Mahallesi, Kaptan Paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Paşa Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi ve Yayla Mahallesinde teknik servis hizmetleri sağlıyoruz. 


ARS Teknik Servis olarak;

Beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının teknik servis hizmetini sağlıyoruz. Kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının teknik servis hizmetini sağlıyoruz. Klima servisinde Mıtsubıshı Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, Aırfel Klima, Beko klima, Sıemens Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, Electra Klima, Sharp Klima, Rubenıs Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarının teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

 Şişli ARS Teknik Servisimizin kaliteli hizmetlerinden faydalanmak için bize 0 850 888 2029 ya da 0532 760 20 29 numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29