Silivri Teknik Servis

Silivri Teknik Servis

SİLİVRİ TEKNİK SERVİS


ARS Teknik Servis olarak bozulan beyaz eşya, klima, televizyon ve kombilerin onarımını yapıyoruz. Bakıma ihtiyacı olanlarınsa ilk hallerine dönmelerini sağlayıp aynı zamanda ömürlerini uzatıyoruz. Ev eşyalarınızı gerek evinizde gerekse iş yerlerimizde onarıyor ve 24 saat içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

ARS Teknik Servis olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor uzman ekibimizle her an ulaşılabilir olmak için sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Ev eşyalarınızı onarırken %100 orijinal ve 1 yıl garantili yedek parçalar kullanıyoruz. Hizmetlerimizden Silivri semtinin de faydalanması için Silivri beyaz eşya servisi, Silivri klima servisi, Silivri televizyon servisi ve Silivri kombi servisleri sağlıyoruz.

Silivri semtinin; Akören Mahallesi, Alibey Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Balaban Mahallesi, Bekirli Mahallesi, Beyciler Mahallesi, Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi, Büyükkılıçlı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çayırdere Mahallesi, Çeltik Mahallesi, Danamandıra Mahallesi, Fatih Silivri Mahallesi, Fenerköy Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Gazitepe Mahallesi, Gümüşyaka Merkez Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kurfallı Mahallesi, Küçük Kılıçlı Mahallesi, Küçüksinekli Mahallesi, Mimarsinan Silivri Mahallesi, Ortaköy Merkez Mahallesi, Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Sayalar Mahallesi, Selimpaşa Merkez Mahallesi, Semizkumlar Mahallesi, Seymen Mahallesi, Sinekli Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yolcatı Mahallesine hizmet veriyoruz.

ARS Teknik Servis olarak;

Beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının servisini sağlıyoruz.

Kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının servisini sağlıyoruz.

Klima servisinde Mıtsubıshı Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, Aırfel Klima, Beko Klima, Sıemens Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, Electra Klima, Sharp Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarının servisini sağlıyoruz. 

ARS Teknik Servis olarak İstanbul’un iki yakasında da hizmet veriyoruz. İyi bir hizmet almak istiyorsanız bizlere 0 850 888 2029 ya da 0532 760 20 29 numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.


Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29