Eyüp Teknik Servis

Eyüp Teknik Servis

EYÜP TEKNİK SERVİS

Hayatımızın büyük bir alanında yer alan beyaz eşyaların arızalanması günlük yaşantımızı olumsuz etkilemektedir. Teknolojinin gelişimiyle beraber hayatımızın her alanında kolaylık ve konfor arayışı içerisindeyiz. Konfor alanımızı etkileyen durumlar karşısında bir an önce sorunun çözülmesi arayışı içerisine gireriz. Kombi,klima, soğuk oda, televizyon ve beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda kısa zamanda hızlı, kaliteli hizmet alabileceğiniz Eyüp ARS Teknik Servisi, arızalanan kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve fırın gibi beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımında uzman teknik kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 saat hizmet verme, ulaşılabilir olma anlayışıyla çalışmaktadır.

Beyaz eşya, klima, kombi, soğuk oda ve televizyon bakım onarımı hizmeti veren teknik servis firmamız Eyüp ARS Teknik Servisi klima, kombi, televizyon, soğuk oda ve  beyaz eşyalarınızın arıza ya da bakım gerektirmesi durumunda kısa sürede uzun vadeli çözümler üretmektedir. Sektörde ön plana çıkan firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. 

Eyüp kombi teknik servisi, Eyüp klima teknik servisi, Eyüp televizyon teknik bakım servisi, Eyüp beyaz eşya teknik servisi, Eyüp soğuk oda teknik servisi hizmetlerimiz ile ev eşyalarınızın onarımında %100 orijinal yedek parçalar kullanılmakta ve en iyi şekilde bakımı yapılmaktadır. Böylece ev eşyalarınızın çalışma performansı arttırılarak kullanım ömrünün de uzatılmasını hedeflemekteyiz.

ARS Teknik servisi olarak İstanbul Eyüp ilçesinde; Ağaçlı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi, Çiftalan Mahallesi, Çırçır Mahallesi, Defterdar Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İslambey Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Nişancı Mahallesi, Odayeri Mahallesi, Pirinçi Mahallesi, Topçular Mahallesi ve Yeşilpınar Mahallelerinde teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

ARS Teknik Servis olarak beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının; kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının; klima servisinde  ise MITSUBISHI Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, AIRFEL Klima, BEKO Klima, SIEMENS Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, ELECTRA Klima, SHARP Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarıyla beyaz eşya arızalarında teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Eyüp ilçesinde, buzdolabı bakım servisi, klima bakım servisi, çamaşır makinesi bakım teknik servisi gbi beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımında markası ne olursa olsun kaliteden ödün vermeden orijinal yedek parçalar kullanarak 1 yıl garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

ARS Teknik servisi;

İstanbul Esenler ilçesinde 7/24 hizmet veren teknik arıza bakım servisimize 0850 8882029 nolu telefon numaramızdan veya acil hattımız olan 0532 760 20 29 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.


Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29