Esenyurt Teknik Servis

Esenyurt Teknik Servis

ESENYURT TEKNİK SERVİS

Beyaz eşyalar, kombi, klima, soğuk oda ve televizyonlar herkesin önem verdiği ve evde en ihtiyaç duyulan eşyaların başında gelmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi evin adeta olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Evde temel beyaz eşyalardan birisinin olmaması ya da arızalanması gündelik hayatı zorlaştırmaktadır.

Evde çamaşır yıkayamamak veya yiyecek içeceklerin bozulması o evdeki hayatı fazlasıyla olumsuz yönde etkilemektedir. 

Gündelik hayatta hayatımızı kolaylaştıran ev eşyaların arızalanması durumunda güvenilir teknik servis arayışı içine gireriz. Kısa sürede hızlı, kaliteli hizmet alabileceğiniz ARS Teknik bakım servisi, arızalanan kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve fırın gibi beyaz eşyalarınızın tamirinde uzman teknik kadrosuyla İstanbul’un Esenyurt ilçesinde 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Esenyurt çamaşır makinesi teknik servisi, Esenyurt kombi teknik bakım servisi, Esenyurt klima teknik servisi gibi beyaz eşyalarınızın arıza onarımında %100 orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede beyaz eşyaların çalışma performansı arttırılarak beyaz eşyaların kullanım ömrünün uzatılması hedeflemektedir.

ARS Teknik Servis olarak beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının; kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının; klima servisinde  ise MITSUBISHI Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, AIRFEL Klima, BEKO Klima, SIEMENS Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, ELECTRA Klima, SHARP Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarıyla beyaz eşya arızalarında teknik servis hizmeti sunmaktayız.

ARS Teknik servisi olarak İstanbul Esenyurt ilçesinde; Akçaburgaz Mahallesi, Akevler Mahallesi, Akşemseddin Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Âşık Veysel Mahallesi, Bağlarçeşme Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Çınar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gökevler Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Koza Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Orhan Gazi Mahallesi, Örnek Mahallesi, Osmangazi Mahallesinde beyaz eşya teknik bakım servisi olarak çalışmaktayız.

Esenyurt bakım servisi olarak Esenyurt ilçesinde, buzdolabı bakım servisi, klima bakım servisi, çamaşır makinesi bakım teknik servisi gibi ev eşyalarınızın bakım ve onarımında kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden orijinal yedek parçalar kullanarak 1 yıl garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

ARS Teknik servisi;

İstanbul Esenyurt ilçesinde 7/24 hizmet veren Esenyurt ARS Teknik Servisimize 0850 8882029 nolu telefon numaramızdan veya acil hattımız olan 0532 760 20 29 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Esenyurt ilçesinde ARS Teknik servisi kalite ve güvencesiyle beyaz eşyalarınızın bakımı için teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29