Çatalca Teknik Servis

Çatalca Teknik Servis

ÇATALCA TEKNİK SERVİS

Beyaz eşyalar, kombi ve klimalar, televizyonlar ve soğuk oda gündelik hayatın işleyişinde önemli bir yer tutmaktadır. Yiyeceklerimizi saklayan buzdolabından giysilerimizi yıkayan çamaşır makinesine, kırışmış giysilerimizi ütüleyen ütü ve yemek yapmamızı kolaylaştıran fırınlar teknolojinin gelişimiyle birlikte hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Ev eşyalarının bu denli önemli işlevleri varken teknik bakım ve onarımı konusu daha çok önem kazanmıştır.

Çatalca ARS Teknik servisi, arızalanan kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve fırın gibi ev eşyalarınızın bakım ve onarımında uzman teknik kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul’un Çatalca ve tüm ilçelerinde 7/24 saat ulaşılabilir olma anlayışıyla çalışmaya devam ediyoruz.

Çatalca buzdolabı teknik servisi, Çatalca kombi teknik servisi, Çatalca televizyon teknik servisi, Çatalca klima teknik servisi, Çatalca çamaşır makinesi teknik servisi gibi ev eşyalarınızın bakım ve onarımında %100 orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır. ARS Teknik servisi olarak amacımız; ev eşyalarınızın çalışma performansı arttırmak ve ömrünü uzatmaktır.

Çatalca ARS Teknik Servis olarak beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının; kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının; klima servisinde  ise MITSUBISHI Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, AIRFEL Klima, BEKO Klima, SIEMENS Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, ELECTRA Klima, SHARP Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarında teknik servis hizmeti sunuyoruz. 

Ferhatpaşa Mahallesi, Kaleiçi Mahallesi, Çanakça Mahallesi, Çakıl Mahallesi, Karacaköy Merkez Mahallesi, Kestanelik Mahallesi, Çiftlikköy Mahallesi, Gökçeali Mahallesi, Kabakça Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Muratbey Merkez Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Hallaçlı Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Oklalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Ovayenice Mahallesi, İnceğiz Mahallesi, Kalfa Mahallesi, Dağyenice Mahallesi, Karamandere Mahallesi, Elbasan Mahallesi, Örcünlü Mahallesi, Bahşayiş Mahallesi, Başak Mahallesi, Belgrat Mahallesi, Hisarbeyli Mahallelerinde ARS Teknik bakım servisi hizmeti vermekteyiz.

Kombi, klima, televizyon, soğuk oda ve beyaz eşyaların bakım ve onarımında kaliteli hizmet anlayışıyla %100 orijinal yedek parçalar kullanarak 1 yıl garantili hizmet vermekteyiz.

ARS Teknik servisi;

Çatalca ARS Teknik Servisi olarak ilçenin tüm mahallelerinde 7/24 hizmet veren teknik servisimize 0850 8882029 nolu telefon numaramızdan ya da veya acil hattımız olan 0532 760 20 29 numarası aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Çatalca ilçesinde ARS Teknik servisi kalitesiyle eveşyalarınızın bakım ve onarımı için hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

 

.

 

 

 


Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29