Beyoğlu Teknik Servis

Beyoğlu Teknik Servis

BEYOĞLU TEKNİK SERVİS

Bozulan ve bu nedenle kullanım ömrü azalan televizyon, kombi, beyaz eşya, soğuk oda ve klima gibi eşyalarımızın yenilerini alamadığımızda güvenilir ve profesyonel bir teknik servise emanet etmek isteriz.Yenisini almak için masrafa girmektense, uygun fiyata kaliteli bakım ve onarım hizmeti almak isteriz. Böyle durumlarda Beyoğlu ARS Teknik Servisimize ulaşarak kaliteli bakım ve onarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İçerisinde tecrübeli ve başarılı bir teknik servis bulunduran Beyoğlu ARS Teknik Servisimiz eşyalarınızı sizden teslim alır ve 24 saat içerisinde bakım ve onarımını yaparak size geri teslim eder. Aynı zamanda İhtiyaç durumunda %100 orijinal ve 1 sene garantisi olan yedek parçalar teknik servisimiz tarafından temin edilmektedir. Bakım, onarım veya tamir sonucunda eşyalarınızın kullanım ömrü uzatılmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz Beyoğlu ARS Teknik Servisimize onarım aşamalarını ve neler yapılacağını rahatlıkla sorabilirsiniz.

Beyoğlu ARS Teknik Servis olarak:

Beyoğlu beyaz eşya servisi, Beyoğlu kombi teknik servisi, Beyoğlu klima teknik servisi, Beyoğlu soğuk oda servisi ve Beyoğlu televizyon teknik servisi hizmetleri veriyoruz. Bozulan, bakım ve onarım isteyen ev eşyalarınız için Beşiktaş ARS Teknik Servisimize ulaşabilirsiniz.

ARS Teknik Servisi olarak Beyoğlu semtinin Arap Cami Mahallesi, Asmalı Mescit Mahallesi, Bedrettin Mahallesi, Bereketzade Mahallesi, Bostan Mahallesi, Bülbül Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Çatma Mescit Mahallesi, Çukur Mahallesi, Emekyemez Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fetihtepe Mahallesi, Firuzağa Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, Hacıahmet Mahallesi, Hacımimi Mahallesi, Halıcıoğlu Mahallesi, Hüseyinağa Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kadımehmet Efendi Mahallesi, Kalyoncu Kulluğu Mahallesi, Kamer Hatun Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Katipmustafa Çelebi Mahallesi, Keçeci Piri Mahallesi, Kemankeş Karamustafapaşa Mahallesi, Kılıçali Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Kulaksız Mahallesi, Kuloğlu Mahallesi, Küçük Piyale Mahallesi, Müeyyetzade Mahallesi, Ömer Avni Mahallesi, Örnektepe Mahallesi, Piripaşa Mahallesi, Piyalepaşa Mahallesi, Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi, Sururi Mehmet Efendi Mahallesi, Sütlüce Mahallesi, Şahkulu Mahallesi, Şehit Muhtar Mahallesi, Tomtom Mahallesi, Yahya Kahya Mahallesi, Yenişehir Mahallesi’ne hizmet vermekteyiz. Bozulan veya bakıma ihtiyaç duyan beyaz eşya, kombi, televizyon, soğuk oda ve klimalarınızı ARS teknik servisimize emanet ederek eskisinden kaliteli olacak şekilde teslim alabilirsiniz.

ARS Teknik Servis olarak;

ARS Teknik Servis olarak beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının; kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının; klima servisinde  ise MITSUBISHI Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, AIRFEL Klima, BEKO Klima, SIEMENS Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, ELECTRA Klima, SHARP Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarında teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Beyoğlu semtinde hizmet veren teknik servisimize 0 850 888 2029 numarasını arayarak veya acil hattımız olan 0532 760 20 29 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Teknik Servisimiz 7/24 ulaşım hizmeti vermektedir.

Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29