Beşiktaş Teknik Servis

Beşiktaş Teknik Servis

BEŞİKTAŞ TEKNİK SERVİS

Kombi, klima, televizyon, soğuk oda ve beyaz eşyaların doğru kullanımı çok önemlidir. Ancak bazen doğru kullanıma rağmen ev eşyaları bozulabilir. Böyle durumlarda kaliteli bakım ve onarım hizmeti veren teknik servislerin hizmetlerinden faydalanmanız gerekir. Onarıma ve bakıma ihtiyaç duyan televizyon, kombi, beyaz eşya ve klimalarınızın ömrünü uzatmak ve bakım ve onarım hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamak için 7/24 ulaşıma açık olan ARS Teknik Servisimize ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş ARS Teknik Servisimizin profesyonel ve tecrübeli personelleri tarafınca ev eşyalarınıza gereksinim duyduğu bakım ve onarım hizmeti uygulanır. Ev eşyalarınızın sorunu, bozulma sebebi ve en uygun onarım yolu müşterilerimize bildirilir ve gerekli bilgilerin alınması sağlanır. Onarım esnasında %100 orijinal ve 1 sene garantisi olan yedek parçalar teknik servisimiz tarafından temin edilmektedir.

Beşiktaş ARS Teknik Servisimize onarım aşamalarını ve ev eşyanız hakkında merak ettiklerinizi rahatlıkla sorabilirsiniz.

Beşiktaş ARS Teknik Servis olarak sunduğumuz hizmetler:

Beşiktaş ARS Teknik Servis olarak Beşiktaş beyaz eşya servisi, Beşiktaş kombi teknik servisi, Beşiktaş klima teknik servisi, Beşiktaş soğuk oda servisi ve Beşiktaş televizyon teknik servisi hizmetleri veriyoruz. Bozulan, bakım ve onarım isteyen ev eşyalarınız için Beşiktaş ARS Teknik Servisimize ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un her iki yakasında da hizmet veren ARS Teknik Servis olarak Beşiktaş’ın Abbasağa Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Akat Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cihannüma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Etiler Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Yıldız Mahallesi’ne hizmet vermekteyiz. Bozulan veya bakıma ihtiyaç duyan beyaz eşya, televizyon, soğuk oda, kombi ve klimalarınızı ARS teknik servisimize teslim ederek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş ARS Teknik Servis olarak;

ARS Teknik Servis olarak beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının; kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının; klima servisinde  ise MITSUBISHI Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, AIRFEL Klima, BEKO Klima, SIEMENS Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, ELECTRA Klima, SHARP Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarında teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Beşiktaş ARS Teknik Servisimize 0 850 888 2029 numarasını arayarak veya acil hattımız olan 0532 760 20 29 numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29