Başakşehir Beyaz Eşya Servisi

Başakşehir Beyaz Eşya Servisi

Başakşehir Beyaz Eşya Servisi


Ev eşyalarının kullanımında dikkatli ve özenli olunsa da bazen arızalanmalar meydana gelebilir. Beyaz eşyaların, kombi, klima, televizyon ve soğuk odaların hayatımızdaki önemli yerleri düşünüldüğünde, bu arızaların hemen giderilmesi gerektiğini görebiliriz.

Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ve soğuk oda onarım ve bakımı için güvenilir bir teknik servisten destek almalısınız. Başakşehir ARS Teknik Servis olarak bozulan ya da bakıma ihtiyacı olan beyaz eşya, klima, kombi, soğuk oda ve televizyon servisi hizmeti sunuyoruz.

 Profesyonel ve tecrübeli bir ekip barındıran ARS teknik servisimiz onarılacak olan eşyanız hakkında bilgi edinir ve en kaliteli ve doğru çözümü bulur. İhtiyaç halinde %100 orijinal ve 1 sene garantisi olan yedek parçalar teknik servisimiz tarafından temin edilmektedir. Bakım, onarım veya tamir sonucunda eşyalarınızın kullanım ömrü uzatılmaktadır. Ev eşyalarının bozulma sebebi müşterilere söylenir ve onarımının nasıl olacağı, ev eşyalarının doğru kullanımı konularında bilgi sahibi olmaları sağlanır.

Başakşehir ARS Teknik Servisimize ev eşyanız hakkında merak ettiklerinizi istediğiniz gün ve saatte,7/24,ulaşarak sorabilirsiniz.


Başakşehir beyaz eşya ARS Teknik Servis olarak:


Başakşehir beyaz eşya servisi, Başakşehir kombi teknik servisi, Başakşehir klima teknik servisi, Başakşehir soğuk oda servisi ve Başakşehir televizyon teknik servisi hizmetleri veriyoruz. Bozulan, bakım ve onarım isteyen ev eşyalarınız için Başakşehir ARS Teknik Servisimize ulaşabilirsiniz.

ARS teknik servis olarak Başakşehir semtinin Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım mahallesi, Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi, İkitelli OSB Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi’ne hizmet veriyoruz. Bozulan veya bakıma ihtiyaç duyan beyaz eşya, kombi ve klimalarınızı ARS teknik servisimize emanet edebilirsiniz. Soru veya sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

ARS Teknik Servis olarak beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının; kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının; klima servisinde  ise MITSUBISHI Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, AIRFEL Klima, BEKO Klima, SIEMENS Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, ELECTRA Klima, SHARP Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarında teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Başakşehir semtinde hizmet veren teknik servisimize 0 850 888 2029 numarasını arayarak veya acil hattımız olan 0532 760 20 29 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Teknik Servisimiz 7/24 ulaşım hizmeti vermektedir.

Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29