Bağcılar Beyaz Eşya Servisi

Bağcılar Beyaz Eşya Servisi

BAĞCILAR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz ev eşyaları, televizyonlar, klimalar, kombiler ve soğuk hava depoları hayatımızın olmazsa olmaz eşyalarıdır. Buzdolabı veya çamaşır makinesi olmadan geçireceğiniz bir günün ne kadar yorucu ve zaman kaybı olacağını hiç düşündünüz mü? Zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf etmenin yolu ev eşyalarını düzgün kullanmak ve düzenli bakımını yapmaktır. Ancak bazen ev eşyalarınız bozulabilir ve bakım ve onarıma gereksinim duyabilir. Böyle zamanlarda Bağcılar ARS Teknik Servisimize ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Bağcılar ARS Teknik Servis olarak ne yapıyoruz?


Ev eşyalarının kıymetini ve önemini bilen ARS Teknik Servis olarak bozulan, onarım veya bakıma ihtiyacı olan ev eşyalarınıza bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. İstanbul’umuzun Bağcılar semtinde sunduğumuz Bağcılar kombi teknik servisi, Bağcılar klima teknik servisi, Bağcılar soğuk oda teknik servisi, Bağcılar televizyon teknik servisi ve Bağcılar beyaz eşya teknik servisi hizmetlerimiz ile ev eşyalarınızı en iyi şekilde onarıyor ve kullanım ömürlerini arttırarak size teslim ediyoruz.

Bağcılar ARS Teknik Servis olarak müşteri güvenine, müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete öncelik veriyoruz. Bu yüzden ev eşyalarınız için eve servis yaparak; eşyaların onarımında %100 orijinal ve 1 sene garantili yedek parçalar kullanıyoruz. Ayrıca ev eşyalarının doğru kullanımı konusunda bilmeniz gerekenleri sizlere aktararak yaşamınızı kolaylaştırıyoruz.

Bağcılar ARS Teknik Servis olarak 100. Yıl Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Fatih Mahallesi, Çınar Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Merkez Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, İnönü Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Evren Mahallesi ve Barbaros Mahallesine hizmet vermekteyiz.

ARS Teknik Servis olarak beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının; kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının; klima servisinde  ise MITSUBISHI Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, AIRFEL Klima, BEKO Klima, SIEMENS Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, ELECTRA Klima, SHARP Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarında teknik servis hizmeti sunuyoruz.


Bağcılar kombi teknik servisi, Bağcılar klima teknik servisi, Bağcılar soğuk oda teknik servisi, Bağcılar televizyon teknik servisi ve Bağcılar beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız Bağcılar semtinde hizmet veren teknik servisimize 0 850 888 2029 numarasını arayarak; veya acil hattımız olan 0532 760  20 29 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Teknik Servisimiz 7/24 ulaşım hizmeti vermektedir; Bağcılar ARS Teknik Servisimize istediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz.


Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29