Ataşehir Teknik Servis

Ataşehir Teknik Servis

Ataşehir Teknik Servis

A.R.S Teknik Servis olarak bozulan, tamire ve bakıma ihtiyacı olan beyaz eşyaları,televizyonları, kombi ve klimaları evinizden alıyoruz ve 24 saat içerisinde bakım ve onarım yaparak yeni satın alınmışçasına size teslim ediyoruz. A.R.S Teknik Servis olarak İstanbul’un Ataşehir semtine de hizmet vermekte ve kaliteli hizmetlerimizden Ataşehir sakinlerinin de faydalanmasını sağlıyoruz.

Bozulan, bakım isteyen veya tamir edilmesi gereken beyaz eşyaların, televizyonların, klima ve kombilerin bakım ve onarımında %100 orijinal yedek parçalar kullanmakta ve ev eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatarak daha uzun vadede kullanmanızı sağlamaktayız.

A.R.S Teknik Servis olarak Ataşehir semtinin Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Mevlana Mahallesi ve Örnek Mahallesi’ne hizmet veriyoruz. Bozulan veya bakıma gereksinimi olan beyaz eşyalarınız, kombi ve klimalarınız için 7/24 A.R.S Teknik Servisimize ulaşarak soru veya sorunlarınızı iletebilirsiniz.

A.R.S Teknik Servis olarak;

A.R.S Teknik Servis olarak beyaz eşya servisinde Altus, Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Siemens, Bosch, Miele, Regal, Ariston, Samsung markalarının; kombi servisinde Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ariston, Bosch, Ferroli, Protherm, Alarko, Immergas markalarının; klima servisinde  ise MITSUBISHI Klima, Vestel Klima, Arçelik Klima, Bosch Klima Servisi, AIRFEL Klima, BEKO Klima, SIEMENS Klima, DemirDöküm Klima, Samsung Klima, Baymak Klima, ELECTRA Klima, SHARP Klima, RUBENIS Klima, General Electrıc Klima, General Klima, Panasonic Klima, Midea Klima, Toshiba Klima, Fujıtsu Klima, Daıkın Klima, Goodman Klima markalarında teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile birlikte Ataşehir semtinde hizmet veriyoruz. Ataşehir'de bir teknik servise ihtiyaç duyuyorsanız; güvenilir ve kaliteli bir teknik servisten destek almak istiyorsanız A.R.S Teknik Servisimize ulaşabilirsiniz. Ataşehir A.R.S Teknik Servis olarak, onarım esnasında kullandığımız parçalar %100 orijinaldir ve 1 sene garantilidir. Kaliteden ve müşteri güveninden ödün vermeden çalışıyoruz.

Ataşehir semtinde hizmet veren teknik servisimize 0 850 888 2029 numarasını arayarak; veya acil hattımız olan 0532 760  20 29 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Teknik Servisimiz 7/24 ulaşım hizmeti vermektedir; Ataşehir A.R.S Teknik Servisimize istediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz.

Bize yazın

Semtler

Sosyal Medya

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29