Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

ARS Teknik Servis olarak müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetine önem veriyoruz.Müşterilerimizin servisimize güven duyması bizim için çok önemlidir.

TELEVİZYON ONARIM HİZMETİ

Televizyon dış dünyadan haber almamızı sağlayan, stresi azaltan ve günlük sıkıntılardan uzaklaştıran en önemli ev eşyalarından biridir. Şık bir aksesuar görünümünün yanı sıra hem görsel hem işitsel olması açısından da çok işlevli bir ev eşyasıdır. Televizyonun bozulması, görüntü veya ses kalitesinin azalması kullanıcılar açısından üzücü bir durumdur. ARS Teknik Servis olarak bozulan veya bakıma ihtiyacı olan televizyonlarınızı eski kalitesine kavuşturuyor ve 24 saat içerisinde size teslim ediyoruz.

Televizyon kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Her ev eşyasının dikkatli ve temiz kullanılması gerekir. Özellikle, televizyon gibi elektrikli ev eşyalarının kullanımında daha dikkatli olunmalıdır.

Televizyon bakımında televizyon ekranı ve televizyon kabininin temizlenmesi, televizyonun kullanım ömrünü uzatır. Ancak her televizyon markasının kendine has bakım özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle öncelikle televizyon kullanma talimatını okumalı ve televizyon temizliğini düzenli şekilde yapmalısınız.

Televizyonun kurulacağı alanın güvenliğinden emin olmalısınız. Televizyonun titremesi, hareket etmesi, sallanması gibi durumların önüne geçmek için televizyonun sabitleneceği nokta konusunda dikkatli olmanız gerekir.

Televizyon kullanımında her türlü detaya dikkat etseniz de bazen onarım ve bakıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle durumlarda hem güvenilir hem profesyonel bir teknik servisten yardım almalısınız. ARS Teknik Servis olarak televizyon bakım ve onarımında kaliteli hizmet sunuyor ve müşterilerimizin hem güvenini hem memnuniyetini sağlıyoruz.


ARS Teknik Servis olarak ne yapıyoruz?


ARS Teknik Servis olarak müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetine önem veriyoruz. Bu nedenle, televizyonun onarımı ve bakımında da sorunları iyice tespit ediyor ve müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Müşterilerimizin servisimize güven duyması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle televizyonun sorunları ve çözümleri konusunda bilinmesi gereken her detayı müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Müşterilerimizin cebine uygun olan en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Televizyon onarımında ihtiyaç duyulan parçalar servisimiz tarafından karşılanır ve onarım esnasında %100 orijinal parçalar kullanılır. Kullandığımız yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Garantili ve orijinal parçaları kullanarak müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. 

ARS Teknik Servis olarak evlere servis yapıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışının sürdürülebilir olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle, bakım veya onarıma ihtiyacı olan televizyon, müşterimizin isteği de göz önünde bulundurularak evde tamir edilir ya da servisimizde tamir edildikten sonra servisimiz tarafından eve teslim edilir.

Müşterilerimiz, soru veya sorunlarını günün herhangi bir saatinde servisimize iletebilir. ARS Teknik Servis olarak 7/24 ulaşım imkanı sunuyoruz. Bu yüzden, televizyonunuzun bozulduğu herhangi bir saat diliminde servisimize ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Profesyonel ve çözüm odaklı çalışanlarımızla televizyonunuzu eski işlevine kavuşmuş şekilde size teslim ediyoruz. Televizyonunuzu 24 saat içerisinde size teslim ederek gündemi hızlı şekilde yakalamanızı sağlıyoruz.

Eve servis yaparak televizyonun sorunlarını tespit ediyoruz. Sorunlar ve yapılacaklar konusunda müşterilerimizi bilgilendirerek müşterilerimizin cebine uygun fiyatlar belirliyoruz. Bu sayede televizyonun tamirini kaliteli ve bütçeye uygun olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Televizyonun bakım ve onarımı yapıldıktan sonra, televizyonun doğru kullanımı konusunda da müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Sürdürülebilir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ederek televizyonun en doğru kullanımı ve bakımı konusunda bilinmesi gerekenleri aktarıyoruz.

 

 

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29