Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk oda su ürünlerini, et ve et türevlerini, dondurulmuş gıdaları, meyve ve sebze gibi ürünleri uzun süre muhafaza etmek için kullanılır. Bu yüzden günlük yaşam ve gelecekte tüketilmesi planlanan gıdalar için kullanılır. Doğru kullanımına ve düzenli bakımına rağmen bazen istenmeyen arızalar olabilir. Böyle durumlarda kaliteli hizmet sunan, işini ciddiyetle yapan ve güvenilir teknik servislere gereksinim duyulur. Ars Teknik Servisi Arayınız.

SOĞUK ODA SERVİSİ

Soğuk oda su ürünlerini, et ve et türevlerini, dondurulmuş gıdaları, meyve ve sebze gibi ürünleri uzun süre muhafaza etmek için kullanılır. Bu yüzden günlük yaşam ve gelecekte tüketilmesi planlanan gıdalar için oldukça işlevli bir beyaz eşyadır. Doğru kullanımına ve düzenli bakımına rağmen bazen istenmeyen bozulmalar olabilir. Böyle durumlarda kaliteli hizmet sunan, işini ciddiyetle yapan ve güvenilir teknik servislere gereksinim duyulur. ARS Teknik Servis olarak bozulan, bakım ve onarıma ihtiyacı olan soğuk odalara en kaliteli bakım ve onarım hizmeti vererek teslim ediyoruz.

Soğuk odanın bozulması ileride kullanılması gereken ürünlerin muhafaza edilememesine ve böylece günlük hayatın aksamasına sebep olur. Peki soğuk oda bozulmalarının olası sebepleri nelerdir?


Soğuk oda bozulmalarının nedenleri Başlıca Şunlardır


Gaz eksiliğine bağlı olarak soğutmanın gerçekleşememesi,

 Kompresörün arıza çıkarması sonucu sigortaların atması,

Termostat veya prob arızasının dijital termostat derecesini değiştirmemesi

Soğuk oda kullanımında dikkat edilmesi ve önemsenmesi gereken durumları bilerek soğuk odanızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Kullanım esnasında dikkat edilmesi gerekenler:

Soğuk odanın kapağı açık bırakılmamalıdır ve derecesi sürekli değiştirilmemelidir. Ayrıca sigortalar sürekli açılıp kapatılmamalıdır. Aksi takdirde istenmeyen bozulmalara sebebiyet verirsiniz. Kullanım koşullarına dikkat etseniz dahi bazen bozulmalar meydana gelebilir. Böyle durumlarda, İstanbul’un hem Avrupa Yakası hem Anadolu Yakasında hizmet veren ARS Teknik Servisimize ulaşabilir ve soğuk oda teknik servisimizden faydalanarak soğuk odanızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.


Peki ARS Teknik Servis olarak ne yapıyoruz?


Bozulan ve onarıma ihtiyacı olan soğuk odaların onarımında %100 orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Kullandığımız orijinal yedek parçaların 1 sene garantisi mevcuttur.

Bakım ve onarım uyguladığımız soğuk odanızı 24 saat içinde evinize teslim ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini, müşteri güvenini ve kaliteli hizmeti sağlamak için çok çalışıyor ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

ARS Teknik Servisimizin personelleri uzman, deneyimli ve profesyoneldir.

Müşterilerimizin her sorununa çözüm sunmak için 7/24 ulaşım hizmeti sunuyoruz. ARS teknik servisimize 0 850 888 2029 numarasından ya da acil hattımız olan 0532 760  20 29 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29