Regal Fırın Teknik Servisi

Regal Fırın Teknik Servisi

Ars Teknik Servis profesyonel Regal fırın servis ekibimiz siz rahatınızı hiç bozmadan arızalı ürünün detaylı incelemesini yapar. Beyaz eşya servisi konusunda tecrübeli teknik ekibimizle yapacağınız görüşmede problemi tam olarak anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir.

Regal FIRIN TEKNİK SERVİS


EVİNİZDEKİ RAHATI HİÇ BOZMAYIN

Eğer problem telefon desteğiyle çözülemiyorsa çağrı merkezinden size en yakın gezici servisi yönlendirilir. Ars Teknik Servis, arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası yedek malzemeleri temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en garantili ve en hızlı şekilde çözümü için önerilerini sunar. Sizin onayınız alındığında çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.
Regal FIRIN SERVİSİ

Firmamız Ars Teknik servis, Regal beyaz eşya servis hizmeti sağlamaktadır. Yılların verdiği deneyim ile güler yüzlü, dinamik ekibimiz her gün sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendini geliştirmekte. Gelişen tüm güncel teknolojileri yakından takip etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu sebeple hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir memnuniyet oluşturmaktır. 
Kısa bir şekilde servis hizmetimizden bahsetmek gerekirse, İstanbul içi bütün Regal beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini orjinal parçalar ile 1 yıl garantili olarak vermekteyiz. Bazı sorunlar telefon yönlendirmesiyle kolayca çözülebilmekte. Sorunun telefonda çözülemediği durumlarda gezici servis ekibine yönlendirme yapılır. Sizden alınan ön bilgiye göre ekip yedek parçaları temin edip gelir. Gezici ekibin size ulaşma zamanı duruma göre değişiklik gösterir. Lakin genellikle trafik durumuna göre 2 saat içerisinde ilk müdahale gerçekleştirilir. Gezici servis ekibi sorunu tanımladıktan sonra size bilgi verecektir. Yerinde tamir mümkün ise hemen tamir edilir. Eğer tamir süresi uzun ya da taşınamayan teknik ekipman gerektiriyor ise cihazınız servis merkezine taşınır. Maliyetlendirme konusunda da her bütçeye uygun fiyatlandırmamız sayesinde içiniz rahat edebilir. Yedek parçanın orjinal ya da muadil ürün olması tamamen sizin seçiminize bağlıdır. 


Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29