Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

ARS Teknik Servis olarak bozulan ve onarıma ihtiyacı olan çamaşır makinelerinizi 24 saat içerisinde eski kalitesine çeviriyor ve maddi yönden kazanmanızı sağlıyoruz.Yapılan işçilik ve bakımlarınız 1 YIL garsntilidir.Uzman kadro, kaliteli hizmet, Güler yüzlü personelle hizmetinizi üstleniyoruz.


Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Ars Teknik Servis olarak Regal çamaşır makinelerini tamir etme yeteneğine sahip profesyonel personellerimiz ile karşılaştığınız sorunları en kısa süre içerisinde çözmek için size en iyi ve en hızlı hizmeti sunuyoruz. Regal marka çamaşır makineniz çalışmıyor, su almıyor veya yıkama işlemini tamamlamıyor ise Ars Teknik Servis'e ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek, çözümlenmesi gereken her türlü sorununuzun çözümü için sizlerin hizmetindeyiz. Gezici servisimiz sizin uygun gördüğü zaman diliminde adresinize ulaşarak sorunlarınızı çözümlemek için size en kaliteli servisi sunacaktır. Servis numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçerek, bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinesi servis ağımız İstanbul'un bütün noktalarına ilçe ve mahallelerine hizmet sağlamaktadır. Ars Teknik Servis, çamaşır makinesi servis, çamaşır makinesi bakımı ve yedek parça servis hizmeti sunmaktadır. Regal çamaşır makinenizin değiştirilen yedek parçaları da 1 yıllık garanti kapsamına girmektedir. Bütçenize uygun fiyat avantajlarımız aracılığıyla sizlere oldukça tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz. Ars Teknik Servis Regal çamaşır makinesi teknik servisi olarak karşılaştığımız arızaları profesyonel kadromuz ile en kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlüyoruz.

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29