Regal Buzdolabı Teknik Servisi

Regal Buzdolabı Teknik Servisi

ARS Teknik servisi, buzdolabı servisi alanında uzman teknik bakım ekibi ile müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimseyen hizmet anlayışıyla sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Bilgi, birikimle ilerleyerek müşterilerinin buzdolabı ve diğer beyaz eşya arızalarına hızlı çözümler sunarak profesyonel hizmet vermektedir.

Regal Buzdolabı Teknik Servisi


Buzdolabı servisi artık size bir telefon kadar uzak. Ars Teknik Servis'ten Regal buzdolabı bakım ve servis desteği alabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ars Teknik Servis size sunduğu hizmet öncesi ve sonrası müşteri yelpazesiyle sektörde en iyi olmayı amaçlamış ve sunduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaktadır. Ars Teknik Servis, en iyi hizmeti vermektedir. Buzdolaplarınızda arıza, onarım, montaj gereksinimlerinizi en profesyonel şekilde karşılamaktayız.


Aynı zamanda sunmuş olduğumuz servis ve yedek parçalarımız 1 yıl süresince garanti altında olacaktır. 7/24 İstanbul’un bütün ilçelerinden arayıp yaşadığınız arızayla alakalı sorunlarını bize iletip sonucunda sizlere sunduğumuz sorunsuz bir servis deneyiminden yararlanabilirsiniz. Ars Teknik Servis Regal buzdolabı servisi müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmış bir biçimde çalışmaktadır.


Regal Buzdolabı Servisi


Buzdolabınız eski ya da yeni olsun, modeli farketmezsizin sizlere Regal servis hizmeti sunuyoruz. Günlük hayatımızda gerçekten önemli bir yere sahip olan bu ürünlerin bozulması, aynı zamanda buzdolabının içerisinde bulunan her ürünün kısa zaman içerisinde de kolayca bozulabileceği anlamına geliyor. Bu bakımdan hızlı bir teknik servis hizmeti alabilmeniz maksadıyla dilediğiniz her zaman size en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Buzdolabınızın soğutma sisteminde veya çalışma düzeninde herhangi bir sıkıntı ile karşılaştığınızda bize ulaşabilirsiniz.


Regal servis ağımız İstanbul'un tüm bölgelerine, ilçe ve mahallelerine hizmet sağlamaktadır. Ars Teknik Servis, servis bakım ve yedek parça servis hizmeti sağlamaktadır. Regal marka buzdolabınızın tarafımızdan değiştirilen yedek parçaları da 1 yıllık garanti kapsamındadır. Bütçeye uygun fiyat avantajlarımız sayesinde sizlere tasarruflu bir servis hizmeti oluşturuyoruz. 

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29