Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombinin kusursuz ve istenen düzeyde çalışması için kombiyi oluşturan bütün parçaların sağlam olması gerekmektedir. ARS Teknik Servis olarak verimli çalışmayan, bozuk olan ya da bakıma ihtiyacı olan kombinin tüm parçalarını kontrol ediyoruz ve kombinin çalışmasını engelleyen parçaları tespit ediyoruz.

KOMBİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ

Kombi ihtiyacınız olan sıcak suyun sağlanması ve evin ısısı kombiye bağlıdır. Sağlam olan, düzenli bakım ve onarımı yapılan kombiler kış aylarının konforlu ve huzur içerisinde geçmesini sağlar. Kombinin bakım ve onarımı alanında etkin ve müşteri memnuniyetine göre hizmet veren servisler tarafından yapılmalıdır. Bu koşulu dikkate alıyoruz ve  ARS Teknik Servis olarak %100 orijinal yedek parçalar kullanarak,  7/24 profesyonel hizmet ve 24 saat içinde teslim ile memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyoruz.


Kombi bakım ve onarımın faydaları:


Düzenli bakım ve onarımı yapılmayan kombiler ihtiyaçlarınızı karşılamamasına; bu nedenle de işlerinizin aksamasına neden olur. Sıcak suyun ve ev ısısının istenen düzeyde olmaması konforsuz, kalitesiz ve ihtiyaçlarınızdan yoksun şekilde yaşamanıza neden olacaktır. Kombinin kusursuz ve istenen düzeyde çalışması için kombiyi oluşturan bütün parçaların sağlam olması gerekmektedir. ARS Teknik Servis olarak verimli çalışmayan, bozuk olan ya da bakıma ihtiyacı olan kombinin tüm parçalarını kontrol ediyoruz ve kombinin çalışmasını engelleyen parçaları tespit ediyoruz. %100 orijinal yedek parçalar kullanarak kombinizin verimini arttırıyor ve kusursuz çalışmasını sağlıyoruz.

Kombiyi oluşturan parçalardan birinin bile çalışmaması kombiniz den istediğiniz şekilde verim alamamanıza neden olacaktır. Bu nedenle kombi parçalarının, peteklerin ve petek temizliğinin dikkate alınması; kombi bakımının düzenli aralıklarla yapılması, onarım uygulamasının da güvenilir servisler tarafından yapılması gerekir.


ARS Teknik Servis olarak kombi servisinde sunduğumuz hizmetler:


Kombi onarımı, bozuk olan parçanın tamir edilmesi veya yedek parça kullanarak kombi veriminin arttırılmasını; düzenli aralıklarla yapılan kombi bakımı ise olası bozulmaların önceden fark edilmesini, erken önlem alınmasını, ve maddi manevi açıdan rahat etmenizi sağlamaktadır. Bozulan veya bakıma ihtiyacı olan kombi niz için 7/24 ulaşım imkanı sunan ARS Teknik Servisimize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete önem veriyoruz ve kombinizi 24 saat içinde sağlam ve kaliteli şekilde evinize teslim ediyoruz.

Kombinizin istediğiniz şekilde çalışmaması, fark edemediğiniz hasarlardan dolayı meydana gelmiş olabilir. Bakım ve onarım işlemini aksatmanız daha fazla bozulmaya ve kalitesiz çalışmaya neden olacaktır. Bu yüzden bakım ve onarım işlemini ihmal etmeyin ve servisimize ulaşın. ARS Teknik Servis olarak orijinal ve 1 yıl garantili yedek parçalar kullanıyoruz. Hem cebinize hem gönlünüze uygun hizmet vererek kombi niz in eskisinden daha iyi çalışmasını ve daha konforlu yaşamanızı sağlıyoruz.

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29