Klima Servisi

Klima Servisi

Klimalarınız da meydana gelen arızalar ve bakımlar için alanında uzman servislerden faydalanmalısınız. ARS Teknik Servis olarak profesyonel ekip, kaliteli hizmet, orjinal yedek parça ve 7/24 hizmet sunuyoruz

KLİMA BAKIM ONARIM HİZMETLERİ

Klimalar özellikle yaz aylarının kurtarıcısı olan ve bulunduğumuz alanın ısısını ayarlamamızı sağlayan teknolojik eşyalardır. Klimaların hasar görmesi ya da bakıma ihtiyacı olması durumunda alanında uzman firmalardan destek almanız gerekir. ARS Teknik Servis olarak bozulan, kalitesini yitiren ya da bakım ihtiyacı olan klimalarınızı tamir ediyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Klima kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Klima elektrikle çalışan bir cihazdır ve kullanımında dikkat edilmelidir. Yanıcı, patlayıcı veya başka tehlikeli maddeler ile klimaya yaklaşılmamalıdır. Eliniz ıslak iken de klimaya dokunmamalısınız. Bu durum hem sizin güvenliğinizi hem klimanın çalışmasını olumsuz anlamda etkiler.

Klima kullanırken klima bakımına ve klima temizliğine dikkat edilmelidir. Klima bakımının güvenilir bir teknik servise düzenli olarak yaptırılması gerekir. Ayrıca klimanın filtre temizliğinin de klima sahipleri tarafından yapılması klimanın verimini arttıracaktır.

Klimanın ev içerisindeki konumu çok önemlidir. Klimanın güneşe fazla maruz kalması verimini düşür. Ayrıca klimanın önünü kapatacak detaylardan uzak durmalısınız. Şık bir kumaş parçası gibi detaylarla klimanın önünü süslemeniz klimanın düzgün çalışmasını engeller.

Klima kullanırken enerjiden ve ekonomik açıdan tasarruf etmelisiniz. Klimanın bulunduğu alanın kapı ve pencerelerini açık bırakmamalısınız. Aksi takdirde enerji israfı yapmış olursunuz ve klimanın daha fazla çalışmasına neden olduğunuz için ekonomik açıdan da zarara uğrarsınız.

Klima kullanırken bakım ve onarımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle durumlarda ARS Teknik Servise 7/24 ulaşarak her türlü soru ve sorununuzu iletebilirsiniz.

Klima bakım ve onarımının avantajları nelerdir?

Klimalar birden çok parçadan oluşur. Bu yüzden, klimada meydana gelen bir bozukluk için alanında uzman servislerden faydalanmalısınız. Aksi takdirde sorunun çözümüne ulaşamazsınız ve klimanızı tamir edemezsiniz. Bu durum da daha fazla maddi sorun doğurur. ARS Teknik Servis olarak profesyonel ve kaliteli hizmet veriyoruz ve klimalarınızı en iyi şekilde tamir ederek 24 saat içerisinde size teslim ediyoruz.

Klima tamirinde profesyonel ve çözüm odaklı olan ekibimiz ile klimanızı kontrol ettikten sonra, klimanın sorunlarını tespit ederiz ve size klimanızın özellikleri hakkında sorular sorarız. Bu şekilde çok yönlü gözlem yapmış oluruz ve klimanızı daha kaliteli ve hızlı şekilde tamir ederiz.

Klimanın onarıma ihtiyacı olduğunu nasıl anlarım?

Klimanın tamire ihtiyacı olduğunu gösteren birkaç belirtiyi bilmeniz gerekmektedir. Klimanız dan anormal veya gürültü yaratan seslerin çıkması, klima termostatı nın bozuk ya da arızalı olması, klimadan kokular çıkması gibi belirtiler klimanızın tamir edilmesi gerektiğine işaret eder. Klimanın uzman bir servis tarafından düzenli aralıklarla kontrol edilmesi klimanın kalitesini ve ömrünü arttırır. Bu nedenle, klimanızın bozulmasını beklemeyin ve ARS Teknik Servisimizin bakım hizmetinden faydalanın.

ARS Teknik Servis olarak klima tamiri hizmetimiz:

ARS Teknik Servis olarak bozulan ya da bakıma ihtiyacı olan klimalarınızı ev ya da iş yerinize gelerek kontrol ediyoruz. 7/24 ulaşım imkanı veren servisimiz, her türlü soru ve sorunlarınıza her saat diliminde açıktır. Klimalarınız en kaliteli şekilde tamir edilir ve servisimiz tarafından 24 saat içerisinde  teslim edilir. Tamir esnasında ihtiyaç duyulan yedek parçalar servisimiz tarafından karşılanır. Yedek parçalar %100 orjinaldir ve 1 sene garantisi mevcuttur. Tamir fiyatı müşterilerimizin cebini yormayacak ölçüdedir. Klima tamiri için servisimize istediğiniz saatte ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29