Fırın Servisi

Fırın Servisi

ARS Teknik Servis olarak bilgiye, deneyime ve profesyonelliğe önem veriyoruz. Alanında uzman ve güler yüzlü personellerimiz ile fırınınızı onarmakta ve sizlere en kaliteli haliyle teslim etmekteyiz.

FIRIN BAKIM VE ONARM HİZMETİ

Mutfağın en işlevli ve önemli eşyalarından biri fırınlardır. Isıyı tutan ve dört tarafından verdiği ısıyla yemeklerin pişmesini sağlayan fırınlar uzun süreli ya da yanlış kullanımdan, bakım- onarım işlemlerinin ertelenmesinden veya başka sebeplerden ötürü bozulabilirler. ARS Teknik Servis olarak bozulan veya bakıma ihtiyacı olan fırınlarınızı tamir ediyor, evinize ya da iş yerinize teslim ediyoruz.

Fırın kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Fırın çok işlevli bir ev eşyasıdır. Doğru ve düzgün kullanıldığı zaman uzun ömürlü olması ve verimli kullanımı sağlanır.

Fırın elektrikli ev eşyasıdır. Elektrikten ve kullanım süresinden tasarruf etmek istiyorsanız dondurulmuş, buz tutmuş yiyeceklerinizi fırında pişirmek yerine, dışarıda çözülmesini sağlayın. Dondurulmuş yiyeceğin çözüldükten sonra fırına koyulması elektrik israfını engelleyecektir.

Fırının fiziksel bütünlüğüne dikkat edin. Fırın kapısını kullanırken özen gösterin. Pişen veya ısınan yemekleri fırından çıkardıktan sonra, fırın kapısının üzerine koymayın. Böyle yaparsanız fırının kapısı kırılır veya bozulur.

Fırını temizlerken, fırın içinin soğuk olması gerekmektedir. Fırının içi sıcakken içerisini suyla temizlemeye kalkışmayın. Fırın sıcak iken içerisini suyla temizlerseniz fırının bozulmasına veya parçalarının hasar görmesine sebep olursunuz.

Her fırın markasının kendine özgü özellikleri vardır. Bu yüzden fırının kullanma talimatını kesinlikle okuyun ve yanınızda bulundurun.

Fırına her türlü özeni ve bakımı göstermenize rağmen bazen bozulmalar, bakım ve onarım ihtiyacı olabilir. Böyle zamanlarda işini kaliteli yapan ve güvenilir bir teknik servisten destek almalısınız. ARS Teknik Servis olarak fırın bakım ve onarımında kaliteli hizmet sunarak, fırınlarınızın satın aldığınız ilk günkü verimine dönmesini sağlıyoruz.

 ARS Teknik Servis olarak fırın bakım- onarımında sunduğumuz hizmetler:

ARS Teknik Servis olarak eve ya da iş yerine servis yapıyoruz. Fırınınızı kontrol ettikten ve bozulma sebebini tespit ettikten sonra bilgileri sizlere iletiyoruz. Bu şekilde fırının bozulma sebebini, onarım sürecini öğrenmiş olursunuz ve hem cebinize hem isteğinize göre sunduğumuz hizmetlerden faydalanırsınız.

Fırınların birçok modeli bulunmaktadır. Teknik servisimiz fırın modelleri ve özellikleri konusunda bilgi ve deneyim sahibidir. Bu nedenle, bakım ve onarım sürecinde fırınınızın özellikleri de dikkate alınır.

Fırın bakım ve onarımında, gerekli olan işlemleri tespit ediyoruz. Fırının değişmesi gereken kablolarına, fırın kapağının arıza durumuna, fırının rezistans durumuna göre gerekli olan işlemleri uyguluyoruz. Bütün bunları uygulamadan önce fırının mevcut durumunu ve yapılacak olan işlemleri sizlere aktarıyoruz.

Onarım esnasında yedek parçalara ihtiyaç duyulabilir. Yedek parçalar servisimiz tarafından karşılanır. Kullandığımız yedek parçalar orijinal ve 1 sene garantisi mevcuttur. Bu sayede fırınlarını zın yeni satın alınmış gibi çalışacak ve eski verimine kavuşacaktır.

Fırın gün içinde en çok ihtiyaç duyulan ve birbirinden güzel yemeklerin yapıldığı bir mutfak eşyasıdır. Bozulduğu anda ertelenmeden tamir edilmesi gerekir. Bunu dikkate alan ARS Teknik Servisimiz 7/24 ulaşım hizmeti sunmakta ve fırını 24 saat içerisinde sizlere teslim etmektedir.

ARS Teknik Servis olarak bilgiye, deneyime ve profesyonelliğe önem veriyoruz. Alanında uzman ve güler yüzlü personellerimiz ile fırınınızı onarmakta ve sizlere en kaliteli haliyle teslim etmekteyiz.

ARS Teknik Servis olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışının sürdürülebilir olmasına ve herkesin ulaşabilmesine önem veriyoruz. Bozulan ya da bakıma ihtiyacı olan ev eşyalarınız için bize istediğiniz zaman ulaşabilir ve 24 saat içinde teslim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29