Electra Klima Teknik Servis

Electra Klima Teknik Servis

ARS Teknik Servis olarak, uzun zamandır İstanbul'da servis ihtiyacına hızlı ve garantili çözüm hizmeti Klimalar bireysel kullanımda ısınma ihtiyacımızı giderme amacıyla kullanılan cihazlardır.

Electra Klima Teknik Servisi

Electra Klima servisi gereksinimi duyduğunuzda size hızlı ve yerinde servis hizmeti sağlayan firmamız, 1 yıl yedek parça garantisi sunmaktadır. İşinde uzman, tecrübeli teknik eleman ve profesyonel ekipmanlarla hizmetleri tüm tipte ve her markada klima markalarına 7/24 özel servis ve teknik destek hizmeti vermektedir.


Electra Klima Arıza Servisi

Ars Teknik Servis Electra Klima servisi hizmetimizle klimanızda meydana gelen mekanik ve elektronik sorunlarınız, profesyonel klima teknik servisi ekibimiz aracılığıyla aynı gün içinde giderilir.Electra Klima Bakım Servisi

Electra Klima bakımı hizmetleri sunan Ars Teknik Servis, cihazınızın mevsimlik ve yıllık bakımlarını özenle gerçekleştirmektedir. Klima temizleme ve filtre değişimi sayesinde sağlıklı ve temiz hava solur ve daha az enerji tüketirsiniz.


Electra Klima Montaj Servisi

Klima montajı hizmetimiz aracılığıyla klimanızın aynı ya da farklı bir alanda farklı bir yere taşınması, klima kurulumu hizmetleri sunulmaktadır. Klimanız güvenle taşınır ve yeni yerine monte edilir.


Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29