Daikin Kombi Teknik Servisi

Daikin Kombi Teknik Servisi

ARS Teknik Servis olarak bozulan ve onarıma ihtiyacı olan çamaşır makinelerinizi 24 saat içerisinde eski kalitesine çeviriyor ve maddi yönden kazanmanızı sağlıyoruz.Yapılan işçilik ve bakımlarınız 1 YIL garsntilidir.Uzman kadro, kaliteli hizmet, Güler yüzlü personelle hizmetinizi üstleniyoruz.

Daikin Kombi Servisi

 

Kombi en önemli ev eşyalarından biridir ve özellikle kış aylarının rahat geçmesini sağlar.  Çünkü ihtiyacınız olan sıcak suyun sağlanması ve evin ısısı kombiye bağlıdır. Sağlam olan, düzenli bakım ve onarımı yapılan kombiler kış aylarının konforlu ve huzur içerisinde geçmesini sağlar. Kombinin bakım ve onarımı alanında etkin ve müşteri memnuniyetine göre hizmet veren servisler tarafından yapılmalıdır. Bu koşulu dikkate alıyoruz ve  A.R.S Teknik Servis olarak %100 orijinal yedek parçalar kullanarak,  7/24 profesyonel hizmet ve 24 saat içinde teslim ile memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyoruz.

Kombi kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Kombinin bozulmaması ve verimli çalışması için dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Kombinin yerleştirileceği konum çok önemlidir. Açık alanda yerleştirilen kombiler kar, yağmur, rüzgar gibi doğal koşullardan olumsuz etkilenir. Bu durumda kombi bozulur ya da evi veya iş yerini iyi ısıtamaz.

Kombinin temizlenmesi ve bakımı da, kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Düzenli bakım yapılmayan kombilerin verimi düşer. Kombi bakımı konusunda da A.R.S Teknik Servisimize 7/24 ulaşabilir, soru veya sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Kombi kullanımında enerji tasarrufu da önem taşımaktadır. Enerji tasarrufu ekonomik açıdan zorluk çekmenizi engeller. Örneğin, evden veya iş yerinizden dışarı çıkacağınız zaman kombiyi kapatmak yerine düşük ısı ayarında bırakmanız daha tasarruflu olmanızı sağlayacaktır. Bu sayede eviniz veya iş yerinizin sıcaklığı azalmaz ve geldiğiniz zaman daha yüksek ısıya ayarlamak zorunda kalmazsınız.

Kombi çok sık kullanılan bir ev eşyasıdır. Her ne kadar dikkat etsek ve özen göstersek de bazen onarım ve bakıma gereksinim duyabilirsiniz. Kombi bakım ve onarımında güvenilir bir kombi servisinden destek alabilirsiniz. A.R.S Teknik Servis olarak kombi bakım ve onarım hizmetinde en uygun fiyatlarla size destek oluyoruz.

 

Kombi servisinin faydaları:

Düzenli bakım ve onarımı yapılmayan kombiler ihtiyaçlarınızı karşılayamamanıza; bu nedenle de işlerinizin aksamasına neden olur. Sıcak suyun ve ev ısısının istenen düzeyde olmaması konforsuz, kalitesiz ve ihtiyaçlarınızdan yoksun şekilde yaşamanıza neden olacaktır. Kombinin kusursuz ve istenen düzeyde çalışması için kombiyi oluşturan bütün parçaların sağlam olması gerekmektedir. A.R.S Teknik Servis olarak verimli çalışmayan, bozuk olan ya da bakıma ihtiyacı olan kombinin tüm parçalarını kontrol ediyoruz ve kombinin çalışmasını engelleyen parçaları tespit ediyoruz. %100 orijinal yedek parçalar kullanarak kombinizin verimini arttırıyor ve kusursuz çalışmasını sağlıyoruz.

Kombiyi oluşturan parçalardan birinin bile çalışmaması kombinizden istediğiniz şekilde verim alamamanıza neden olacaktır. Bu nedenle kombi parçalarının, peteklerin ve petek temizliğinin dikkate alınması; kombi bakımının düzenli aralıklarla yapılması, onarım uygulamasının da güvenilir servisler tarafından yapılması gerekir.

A.R.S Teknik Servis olarak kombi servisinde sunduğumuz hizmetler:

Kombi onarımı, bozuk olan parçanın tamir edilmesi veya yedek parça kullanarak kombi veriminin arttırılmasını; düzenli aralıklarla yapılan kombi bakımı ise olası bozulmaların önceden fark edilmesini, erken önlem alınmasını, ve maddi manevi açıdan rahat etmenizi sağlamaktadır. Bozulan veya bakıma ihtiyacı olan kombiniz için 7/24 ulaşım imkanı sunan A.R.S Teknik Servisimize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete önem veriyoruz ve kombinizi 24 saat içinde sağlam ve kaliteli şekilde evinize teslim ediyoruz.

Kombinizin istediğiniz şekilde çalışmaması, fark edemediğiniz hasarlardan dolayı meydana gelmiş olabilir. Bakım ve onarım işlemini aksatmanız daha fazla bozulmaya ve kalitesiz çalışmaya neden olacaktır. Bu yüzden bakım ve onarım işlemini ihmal etmeyin ve servisimize ulaşın. A.R.S Teknik Servis olarak orijinal ve 1 yıl garantili yedek parçalar kullanıyoruz. Hem cebinize hem gönlünüze uygun hizmet vererek kombinizin eskisinden daha iyi çalışmasını ve daha konforlu yaşamanızı sağlıyoruz.

 

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29