Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır Makinası Servisi

ARS Teknik Servis olarak bozulan ve onarıma ihtiyacı olan çamaşır makinelerinizi 24 saat içerisinde eski kalitesine çeviriyor ve maddi yönden kazanmanızı sağlıyoruz.Yapılan işçilik ve bakımlarınız 1 YIL garsntilidir.Uzman kadro, kaliteli hizmet, Güler yüzlü personelle hizmetinizi üstleniyoruz.

ÇAMAŞIR MAKİNASI ONARIM HİZMETİ

Çamaşır makinesi çamaşırların yıkanmasını ve en iyi şekilde temizlenmesini sağlayan ev eşyasıdır. Sudan, zamandan ve emekten tasarruf edilmesini sağlar. Çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırlar, elle yıkanan çamaşırlara göre daha temiz olur ve yıpranmazlar. Bu nedenlerden dolayı çamaşır makinesi günümüzün en büyük kurtarıcılarından biridir.Çamaşır makinesinin bozulması, günlük hayatı olumsuz etkiler. Yıkanmayan ve temizlenmeyen çamaşırlar gün geçtikçe birikir ve zincirleme olarak sorunlar meydana gelir.


Çamaşır makinesinin bozulduğunu gösteren belirtiler şunlardır:


Çamaşır makinesinin bozulduğunu ya da normal çalışmadığını gösteren birçok durum vardır. Makinenin kapağının açılmaması, çamaşır makinesinin su almaması, çamaşır makinesinden anormal sesler gelmesi, titremesi ya da yürümesi, makineden kokular gelmesi, çamaşır makinesinin pompasının tıkanması ve suyun boşalmaması, makinenin hata kodu vermesi, çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırların temizlenmemiş olması, çamaşır makinesinin tahliye hortumunun arızalı olması gibi durumlar çamaşır makinesinin bozulduğunu ya da kaliteli çalışmadığını gösterir.

Çamaşır makinesinin bozulma nedenleri nelerdir? Bozulmaması için neler yapılmalıdır?

Çamaşır makinesine, makinenin kaldırabileceği ağırlığın üstünde çamaşır koymak, makinenin bozulmasına sebep olabilir. Bu yüzden çamaşır makinesine yerleştireceğiniz çamaşırların, makinenin kapasitesini aşmadığından emin olmalısınız.

Her bir çamaşırın yıkanma programı farklıdır. Tüm çamaşırların aynı programda yıkanması çamaşır makinesinin bozulmasına neden olabilir. Satın aldığınız kıyafetlerin yıkanma programlarına göz atmalı ve doğru programda yıkamalısınız.

Çamaşır makinesinden küf kokularının gelmesi de bozulduğuna işaret eder. Koku çıkmasının sebeplerinden biri de, yıkanan ıslak çamaşırların uzun süre çamaşır makinesinde bırakılmasıdır. Yıkanan çamaşırları bekletmeden makineden almanız gerekir. Aksi takdirde istenmeyen kokular meydana gelebilir.

Çamaşır makinesinin deterjan kapasitesinin aşılması ve gereğinden fazla temizleme deterjanı kullanılması makineye zarar verir.

Çamaşır makinesine koyulacak çamaşırların öncelikle kontrol edilmesi gerekmektedir. Giysiler üzerinde unutulan madeni paralar çamaşır makinesinin kapak camına ve tamburuna zarar vererek, çamaşır makinesinin bozulmasına neden olabilir.

Çamaşır makinesi bozulduğunda ne yapmalıyım?

Çamaşır makinesi en önemli ev eşyalarından biridir ve bozulması büyük sorunlar yaratır. Ayrıca bozulduğu zaman yeni bir çamaşır makinesi almak maddi açıdan külfete sebep olacaktır. Bu yüzden, çamaşır makinesi bozulmalarında güvenilir bir teknik servis tarafından onarım ve bakım hizmeti almanız maddi açıdan daha kolaylık sağlar ve makineniz eski kalitesine geri döner. ARS Teknik Servis olarak bozulan ve onarıma ihtiyacı olan çamaşır makinelerinizi 24 saat içerisinde eski kalitesine çeviriyor ve maddi yönden kazanmanızı sağlıyoruz.

ARS Teknik Servis olarak ne yapıyoruz?

Bozulan veya bakıma ihtiyacı olan çamaşır makineleriniz için istediğiniz zaman diliminde servisimize ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Bozulan çamaşır makinelerinizi 24 saat içerisinde tamir ediyoruz ve evlere servis yapıyoruz.

Onarım ve bakım esnasında kullanılması gereken yedek parçalar servisimiz tarafından karşılanır ve %100 orijinaldir. Ayrıca 1 yıl garantisi mevcuttur.

Müşteri memnuniyetine ve güvenine önem veriyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla sürdürülebilir kaliteli hizmet için çalışıyoruz.

 

 

 

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29