Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

ARS Teknik servisi, buzdolabı servisi alanında uzman teknik bakım kadrosuyla müşteri memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışıyla sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Bilgi, birikimle ilerleyerek müşterilerinin buzdolabı ve diğer beyaz eşya arızalarına hızlı çözümler sunarak profesyonel hizmet vermektedir.

BUZDOLABI ONARIM SERVİSİ


Gündelik ev yaşantımız ve teknoloji arasında uzun yıllardır süregelen birlikte bir işleyiş söz konusudur. Teknolojinin insan yaşamına olan etkileri gözle görülür nitelikte artarak devam etmektedir. Özellikle; insanların zamanının büyük bir kısmını geçirdiği yaşam alanlarımız olan evlerde teknolojiyle iç içe olan bir yaşantı söz konusudur. Teknolojinin, ‘hayatı kolaylaştıran’ özelliği beyaz eşya teknolojisinde daha fazla karşımıza çıkmaktadır. Şüphesiz buzdolabı, beyaz eşya denilince bir çoğumuzun aklına ilk gelen makinelerden biridir. Buzdolabının uzun ömürlü olması, yiyecekleri sağlıklı ve uzun süreli tutması, kullanışlı olması istenilen özelliklerden sadece birkaçı.

Buzdolabında yaşanılacak bir arıza durumu konfor alanımızda sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Sorunun çözümünde makinenin bakımı ve teknik onarım süreci oldukça önemlidir. Bu noktada müşterilerin, müşteri memnuniyeti odaklı, profesyonel iş hizmeti doğrultusunda hizmet veren teknik bakım servisinden destek alması gerekir.

Buzdolabı, günün 24 saati çalışan bir makine olduğu için diğer beyaz eşya makinelerine oranla daha fazla bakım gerektirebilir. Olası bir arızalanma, makinenin ilerleyen zamanlardaki çalışma performansını olumsuz etkiler. Buzdolabının bakım onarımının aksatılması buzdolabının çalışma ömrünü de azaltmaktadır. Tam da bu noktada ilerleyen zamanlarda buzdolabında yaşanılabilecek sorunları en aza indirmek için hizmet ve kalite garantili teknik servisimiz ARS Teknik servisiyle tanışın.

ARS Teknik servisi, buzdolabı servisi alanında uzman teknik bakım kadrosuyla müşterimi memnuniyetini hedef alan hizmet anlayışıyla sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Bilgi, birikimle ilerleyerek müşterilerinin buzdolabı ve diğer beyaz eşya arızalarına hızlı çözümler sunarak profesyonel hizmet vermektedir.


ARS Teknik Servisinin Sunduğu Hizmetler

  • İhtiyaç odaklı çalışma anlayışı doğrultusunda uzman teknik kadrosunu genişletmektedir.
  • Buzdolabı onarımı ve çalışma performansını etkileyen sorunun tespit edilip kontrol edilmesi
  • Teknik bakım onarım işleminde %100 orijinal yedek parçalar kullanılarak buzdolabının çalışma performansı ve çalışma ömrünün uzatılmasının hedeflenmesi
  • Gezici servis hizmeti sayesinde müşterilerin sorunlarına en kısa zamanda çözüm üretmek
  • 7/24 saat ulaşılabilir hizmet anlayışı
  • Buzdolabının teknik onarımında 1 yıl garantili yedek parça kullanımı sayesinde makinenin çalışma verimliliğini arttırmak
  • En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmak
  • - Buzdolabı bakım onarımında 24 saat içinde makinenin teslimatının yapılması vb. birçok hizmete ARS Teknik servisi güvencesiyle kolaylıkla erişebilirsiniz.

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29