Bulaşık Makinası Servisi

Bulaşık Makinası Servisi

Bulaşık makinesinin bakımı düzenli olarak yaptırılmalıdır. Bulaşık makinesine uygun temizleyiciler konulmalı ve içi boş olacak şekilde temizlenmesi sağlanmalıdır.Bu işlem ayda bir veya iki kez yapılmalıdır. Bu sayede makinenin verimliliği artar. ARS Teknik Servis olarak arızalanan bulaşık makinelerinizi bakım ve onarımlarını üstleniyoruz.

BULAŞIK  MAKİNASI ONARIM HİZMETLERİ 


Bulaşık makinesi günlük hayatta büyük kolaylık sağlayan bir ev eşyasıdır. Zaman, su ve insan gücünden tasarruf sağlar. Özellikle büyük ailelerde sürekli biriken bulaşık yükünün kolaylıkla halledilmesini sağlar.


Bulaşık makinesi kullanırken arızalanmaması için nelere dikkat edilmelidir?


-Suyun kireç oranına: Suyun kireç oranı fazla olduğunda borular sertleşir ve su alımlarında sorun olabilir. Sudaki kireç bulaşıkların iyi yıkanmasını engeller, bulaşıklarda tortu ya da lekeler kalmasına neden olabilir.

-Yeteri kadar bulaşık deterjanı kullanmaya: Bulaşık deterjanının fazlası bulaşıklarda lekeler bırakabilir, azı ise yeterince temizlenmemelerine sebep olur.

-Makinenin çalıştırılma sıklığına: Makine fazla çalıştırıldığı takdirde motor arızalanabilir.

-Yemek artıklarının iyice temizlenmesine: Bulaşıklarda kalan artıkların borularda birikmesi durumunda tıkanmalar yaşanabilir. Bu durumda bulaşık makinesi arızaları oluşabilir.

-Makine parçalarının sağlamlığına dikkat edilmelidir.

Yukarıda verilen durumlara  uyulmadığı zaman bulaşık makinesi arızalanır. Biriken artıklar kötü kokulara sebep olabilir. Bulaşık makinesinin su alımında ya da ısıtmasında sorunlar yaşanabilir. Bulaşıklar yeteri kadar su almazsa kiri temizlenmez. Su giderlerinde ya da fıskiyelerinde sorun olabilir. Bu durum, makinenin her yerine su gitmesini engeller.

Bulaşık makinesinin kapağında, düğmelerinde, kapak contasın da ya da programlarında sorun olması da bulaşık makinesi arızalarındandır.


Bulaşık makinesinde arıza olmaması için ne yapılması gerekmektedir?


Bulaşık makinesinin bakımı düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Filtreleri ve pervaneleri düzenli olarak temizlenmelidir.

Bulaşık makinesine uygun temizleyiciler konulmalı ve içi boş olacak şekilde temizlenmesi sağlanmalıdır. Bu işlem ayda bir veya iki kez yapılmalıdır. Bu sayede makinenin verimliliği artar.

Bulaşık makinesinde arıza olması durumunda güvenilir bir teknik servis tarafından destek alınmalıdır. ARS Teknik Servis olarak arızalanan bulaşık makinelerinizi tamir ediyor ve size teslim ediyoruz.


ARS Teknik Servis olarak ne yapıyoruz?


ARS Teknik Servis olarak arızalanan ya da bakıma ihtiyacı olan makinelerinizi 24 saat içerisinde ilk günkü kalitesine geri döndürüyoruz. Bulaşık makinesi arızası durumunda profesyonel hizmet verebilmek için makine sahibinden bilgi alıyoruz ve makineyi eski kalitesine dönecek şekilde onarıyoruz.

Bulaşık makinesi arızası durumunda arızanın olası sebeplerine bakıyor, parçaları kontrol ediyor ve çözüm yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Ayrıca onarım yaparken %100 orijinal, 1 yıl garantili yedek parçalar kullanıyoruz. ARS Teknik Servis olarak yıllardır müşteri memnuniyetini önemsiyor ve uzman kadromuzla sizlere hizmet ediyoruz.

ARS Teknik Servis olarak 7/24 ulaşım hizmeti sunuyoruz. Bulaşık makinenizin arızalanması durumunda istediğiniz saatte bize ulaşabilirsiniz.

 

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29