Beko Televizyon Teknik Servisi

Beko Televizyon Teknik Servisi

Ars Teknik Servis; kombi, klima, beyaz eşya, televizyon gibi ürünlerinizin tamir, bakım ve montajını üstlenen işinde profesyonel, titiz çalışan ve fazlasıyla deneyimli bir firmadır.

BEKO TELEVİZYON TEKNİK SERVİSİ


Profesyonel ekibimiz tamamen seçkin ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Yeterlilik belgesine sahip, yaptığı işte uzman ve deneyimli kişilerden oluşması nedeniyle arızalarınızı en etkili ve kalıcı biçimde çözmektedirler.

Gereksiz parça kullanmamaya dikkat eden elemanlarımız bu yolla bütçenize ek yük binmesine engel olmuş olurlar. Fiyatlarımız diğer firmalara oranla hep uygundur. Bu sayede servis kapsamına giren işlerinizi tasarrufunuzu düşünerek gerçekleştirmekteyiz.

İşlem sonunda da 1 yıl garantiyi gösteren belgeyi sunarak cihazınızı garanti altına almaktayız. Bu şekilde aynı parça arızalansa bile endişe etmeksizin, hiçbir ücret ödemeden işleminizi yaptırabilirsiniz.

Kurumsal hizmet sunma ilkemiz ile en titiz ve en güvenilir çalışmayı yapan personelimiz sizleri memnun etmek adına tüm gayretini sergilemekte ve düzenli çalışmaktadırlar. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde adından sıkça söz ettiren Ars Teknik Servis, mükemmel atölyesi ile de rakiplerine fark atmayı başarmıştır. Bir sorun ile karşılaştığınızda sorununuzun çözümü için bizi arayarak bizden randevu alabilirsiniz. 


BEKO TELEVİZYONUM ARIZALANDI NE YAPMALIYIM

Arızalanan beko markatelevizyonlarınızın bakım ve onarımı tarafımı ca yapılıp yapılan işlemler tarafımız ca bir yıl garantilidir. Deşiğimi yapılan parçalar ve onarımı yapılan parçalar orjinalleri ile değiştirilerek daha verimli çalışır hale getiriyoruz.


BEKO TELEVİZYON PANEL DEĞİŞİMİ 

Kırılan veya arızalanan televizyonlarınızın panel değişimi orjinal parçalarla değişiyor. Kırılan paneller garanti haricidir. Kırılan sıvı teması olan parçaar garantiye girmez ama tercih ettiğiniz ARS Teknik Servis sizi düşünerek yardımcı oluyoruz

Bize Yazın
Tıkla Ara: 0532 760 20 29