Beko Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Beko Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Ars Teknik Servis Beko servisimiz beyaz eşya, kombi ve klima alanında uzun yıllar boyunca hizmet veren servis, bakım ve onarım bakımından profesyonelleşmiş teknikerleriyle kısa zaman içerisinde bulunduğu sektörde söz sahibi olmuş ve günümüze kadar gelmiştir.

Beko Bulaşık Makinesi Teknik Servisi


Arızalanan cihazlarınızın sorunlarını tespit etmek, onarım ve bakımını gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Türkiye'de gelişen sektöre ayak uydurmak için servis, bakım ve onarım bakımında Beko servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek amacıyla yıl içerisinde periyodik olarak eğitime tabi tutulmaktadırlar. Ars Teknik Servis, gereksinimlerinize kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılık vermeyi hedeflemekte.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi


İstanbul'un her ilçesinde Beko bulaşık makinelerinin bakımını, arıza tespitini, makine onarımı ve parça değişimini garantili olarak yapmaktayız. İşinde profesyonel ekibimiz ve en son teknoloji cihazlarımızla Beko bulaşık makineleriniz en ince ayrıntısına kadar bakıma alınır ve gerçekleşen ve gerçekleşebilecek arızaların tamamı tespit edilmiş olur. Servis numaramız üzerinden bizlere ulaşarak bütün bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Beko bulaşık makinesi servis ağımız İstanbul'un bütün noktalarına, ilçe ve mahallelerine hizmet sağlamaktadır. Beko Teknik Servis bakım ve yedek parça servis hizmeti sağlamaktadır. Bulaşık makinesinin değiştirilen yedek parçaları da 1 yıllık garanti kapsamına alınmaktadır. Uygun fiyat avantajlarımız aracılığı ile sizlere çok tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz. Beko bulaşık makinesi servisi olarak karşılaştığımız arızaları uzman kadromuzla en kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.


Bize Yazın
Tıkla Ara: 0850 888 20 29